понедельник, 28 ноября 2016 г.

Всі.Свої у всій красі: для тих, хто марить "інтер'єрами" і просто марить

До речі, я вирішила писати українською мовою (оце так новина). На це є декілька причин: я  к сказала мені одна людина "російською писати вигідніше, але я пишу для душі, а моя душа розмовляє українською", а також те, що в такому випадку я хоч якось виділятимусь серед сірої маси "блогерів"... Ну і помилок робитиму меньше.Це була ремарочка, а тепер по суті... Мене важко витягти із дому, чесно скажу (ну от такий я інтроверт до глубини душі), але мені завжди хочеться сходити на якісь круті заходи. В основному, далі мого хотіння це не заходить. І Всі.Свої не виняток, я давно вже слідкували за ними в фейсбуці (додавайтесь в друзі отам справа), але ніяк ноги не доходили. Дякуючи Насті, яка мене позвала з собою, а потім ще у зробила мені оці круті фотки, 19 листопада я попала на Всі.Свої Дім та Декор.

Я і та сама Настя

Атмосферка там ну просто до блиску в очах і до мімімі на словах. Купити хочется все! Якби не обмежений бюджет, спеціально не великий, то я би точно вийшла звідти з диванами і люстрами в обох руках. 

Там би ще повісити таймер, який відраховував би час до Нового року і я повірила б, що попала в казку. Всілякі оці прибамбаси для дому це просто моє-моє-моє, але якщо Ви не фанат таких дрібничок, то вам, мабуть, не так сподобалося би. А я, в свою чергу, брала в руки все, що бралося, і фотографувала все, що планувалося купити.

Окрім такого інтер'єру в приміщенні, коли дивишся у вікно - здається, ніби ти в лісі! Високі дерева, трошки туману і дерев'яні столики... Це ж просто мрія для фотографа! Тому ми там і пофоткались :) Із тим, що одягнути на Всі.Свої я визначилася зразу: це має бути спідниця і кожанка. Тому мій лук вийшов досить атмосферним. 

Спідниця кольору марсала (цей колір просто створений для осені) із сайту SheIn, худі із надписом "Pizza" (любов вона така) із того ж SheIn, і куртка із натуральної шкіри чорного кольору куплена сто років назад непам'ятаюде :) А взула я свої улюблені осінні черевички із магазину Intertop. І ходила така собі дівчинка-мальвінка (вся суть в спідниці:)
Мораль: Якщо Ви фанат всіляких штук для дому, зроблених своїми руками та ще й українскими руками, то Вам просто необхідно потрапити на наступній їхній такий захід. Кличте мене з собою, а то я ж сама так і залишусь лежати вдома ;)