воскресенье, 11 декабря 2016 г.

Що одягнути на Новий рік 2017 | Что одеть на Новый год 2017

Звичайно, ідеальним варіантом було б одягнутись так:


І якщо Ви святкуєте в компанії своїх безбашених друзів, то це б зрозуміли, але якщо там будуть і адекватні люди, то святкувати Новий рік вам доведеться з Наполеоном і Гітлером у відведеному для цього місці :)

Ну а тепер серйозно, якщо костюма півня у вас немає ви вірите у те, що святкувати Новий рік треба в такому кольорі, який відповідає китайському календареві, то ви звернулися за адресою, бо я сама така :) 

Ітак, головний колір цього Нового року - ЧЕРВОНИЙ. Чомусь вважається, що його у півня найбільше (хоча я голосую за чорний). А також всі похідні від червоного - помаранчевий, бордовий, жовтий і чомусь (загадка вєка) вважають, що білий також катірується. 

Лайфхак: якщо того року ви також святкували у червоному (там була обізянка, пам'ятаєте?), але на цей раз ви будете в іншій компанії - діставайте ту саму сукну і радійте життю :)

Але якщо ви із тих людей, хто на кожне свято купує нову - то ось мої приклади:

1. Бархат або Зразу видно, шо дорого-багато 

Бархат зараз топ оф зе топ! Він є обов'язковим атрибутом кожної дівчини, що слідкує за трендами. Виглядає шикарно і дуже дорого, тому в таке вбрання треба буде вкласти кошти. Я, наприклад, бачила дуже хороші варіанти у бренду Svoe.

Варіант домашній
Варіант на вихід

2. Сукня в'язана або Своїми руками зараз модно

Не забуваємо, що на вулиці зима! А на вулицю то вийти хочеться після першого бокалу шампанського :) Тому варто і сукню обирати теплу (а не так як завжди :), тому пропоную вам купити собі в'язану, але дивіться, щоб в її складі був НЕ 100% акрил, він холодний і вас не зігріє. Особисто знаю засновницю бренду Kozzyr, тому точно ручаюсь за якість їх виробів ;)


3. Паєтки або Беремо все, що блистить

Ну а коли ж, як не на Новий рік треба зіставляти конкуренцію ялинці? Вона блискотить вогниками, Ви - паєтками :) І хто сказав, що це вже не модно? На свята модно все, що подобається Вам, тільки не леопардові лосіни, будь ласка...


4. Білий як сніг або Я тонко натякаю

Якщо ви святкуєте Новий рік із своїм коханим, і якщо вам замуж нєвтерпьож, то можете одягнути білу сукню максі, він точно може звернути увагу, що вона схожа на весільну :) А якщо серйозно, то білий це дуже ніжний колір і зимою його також можна носити, навіть якщо всі навколо говорять Вам, що ТАМ ЖЕ Ж ГРЯЗНО. Не слухаєте нікого, а радуєте себе і одягаєте білу сукню на свято, якщо душа того бажає :)5. Брючний костюм або ТИ Ж ДЄВОЧКА

Це сексуально! Якщо підібрати брючки або комбінезон в обтяжку на попі, то ви станете просто королевою вечору :) А всі хто кажуть, що це не жіночно - нехай не дивляться :) Я вважаю, що це просто ідеальний варіант для зимових свят. Тим більше, якщо плануєш багато часу проводити на вулиці. Зараз в моді кльош, а це ваш рятівник для того, щоб зробити образ максимально елегантним:


Якщо чесно, я тут така розумна, поради роздаю, в сама ще й не визначилася із тим, що одягнути :) Хоча враховуючи, що в мене зазвичай все проходить вдома з котом під боком, це будуть джинси і оверсайз світер. Головне ж не те, що ззовні, а те, як ти себе почуваєш всередині... А з котом щастя гарантоване :)