воскресенье, 4 декабря 2016 г.

Що таке новий ЦУМ і з чим його їдять | Открытие ЦУМа Киев

Новий ЦУМ відкрився? А зовні так і не скажеш...Дійсно, зовні будівля так і нагадує "совєцкій союз", але я об'єктивно розумію, що якби вони ще й фасад змінювали, то це затягнулося ще років на 5. Тому не дивимось на зовнішню оболонку, а заходимо всередину. А там...А там перше, що кидається в очі - МАГАЗИНІВ НЕМАЄ. Тобто немає звичних для нас магазинів типу вивіска-двері-речі-примірочна, все в форматі "open air", якщо можна так сказати. Ніяких стін, ніяких величезних вивісок і навіть ніяких дверей, от тільки де приміряти речі я так і незрозуміла (але впевнена, що і про це подбали).

  


В принципі, все логічно. Ми ж йдемо в Еуропу... Та і будувати нові стіни якось... кхм... дорого і довго. І так сайдьот, вирішили забудовники/дизайнери/власники потрібне підкреслити і люди це схавали. Це щось нове, цікаве і незвичне. А ми, українці, таке любимо :)Друге, на що звертаєш увагу, - КРУГОМ ПІКАЛКИ. Я не знаю, як це називається по-розумному, тому пишу по-простому. При самому вході, при посадці/висадці на ескалаторах, біля кожного приміщення є пікалки (оці штуки, які пікають, коли щось вкрадеш). Це також логічно, тому що магазинів то немає, а красти речі то є негарно і таке робити не можна. Мама сваритиметься... Ну або дядя охоронець :)Ще одна фішка, на якій хочеться загострити увагу - а також від цього була просто в захваті моя подруга Настя Кучанська, яка знову люб'язно мене пофоткала - ДВЕРІ ВІДКРИВАЄ ШВЕЙЦАР. Такий гарно одягений дядечка, в кепці, в рукавичках, відкриває двері перед тими, перед ким встигає (людей же ж багато прибігло подивитись на новий ЦУМ). Але мені так жаль було того дядечку, тому що він стоїть на жахливому протязі! Сподіваюся, що це тільки на відкриття і, можливо, на літній період, інакше того дядечку також можна буде номінувати на Оскар за "Вижившого".

Стосовно покупок. Якщо Вас цікавить які магазини є у новому ЦУМі, то цитую Вам, що вони пишуть на своєму сайті:

"на –1-м этаже находятся товары для мужчин: одежда, обувь и аксессуары. На 1-м этаже разместились отделы косметики и парфюмерии, ювелирных украшений и аксессуаров. На 2-м — премиальная обувь и одежда для женщин. 3-й этаж отведен под женское белье и более доступные одежду и обувь. На 4-м уровне покупатели могут подобрать одежду для всей семьи и спорта. Выше — детские товары и игрушки. Первый в Украине фуд-холл формата «увидел — попробовал — купил» — на 6-м этаже."І додам від себе: там реально бренди люкс-формату, тобто масс-маркета, до якого всі звикли у торгових центрах там не знайдеш. Такий собі ще один "Мандарин-Плаза", але без дверей. Ну нічого, ми там каву попили :)Наразі там грає діджей, це до речі, дуже круто виглядає, до того ж на кожному поверсі є світломузика, яка також додає цієї "крутості" атмосфері. Вони обіцяють, що із 7 поверху відкривається бомбезний вигляд на Київ, але поки що він зачинений... Грусть-пічяль. 
Якщо ви дочитали аж сюди, то скоріше за все налаштовані його відвідати :) І, я Вам скажу, сходіть. Є в ньому щось особливе, незвичне і інтригуюче (а ми ж, українці, таке любимо). Ну і новорічна атмосферка додає свого шарму. Сходіть і розкажіть мені чи сподобалося Вам, можливо, я щось недогледіла :)