среда, 4 января 2017 г.

Як не поправитись на свята | Как не поправиться на праздники

По-перше, хеппі нью еар всім, хто зараз це читає :)

Як люблять писати в пабліках Вконтакті - "Новий рік - нові 365 можливостей"... Але дозвольте мені трошки не погодитись.

Скільки разів бувало так, що ви казали собі - "Все, з нового року починаю нове життя". І дійсно, з нового року ви починали правильно харчуватись/записувались в зал/читали більше книг/змінювали свій розпорядок дня (потрібне підкреслити). Але проходив місяць і ви забивали на ці всі обіцянки собі.

Чому? Тому що все тільки у вас в голові! Вам не потрібен Новий рік, понеділок, чи щоб на Землю впав метеорит, щоб змінити те, ЩО ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ. Вам потрібне тільки бажання. Сильне бажання.

Ладно, тепер лекція нравоучєній від Вікторії завершена і давайте ближче до суті. 

Я не поправилась ні на грам на Новий рік просто тому, що не їла ні-чо-го. Тому що таракани в моїй голові просто не дозволяють мені це зробити і тому, що я знаю навіщо я це роблю (тобто не роблю, тобто нічого не їм).

Я із тих людей, хто швидко поправляється (ну не повезло мені). Тому їжа ввечері це для мене табу. І я знаю, що "головне не їсти за дві-три години до сну", але для мене це, на жаль, не працює. Можливо, з часом щось зміниться і таракани в моїй голові подобрішають. Але поки так.

Після того, як я стала так харчуватися, з'ївши будь-що важке або велике ввечері мій живіт починає відчувати дууууже неприємну важкість. А мені воно не треба.

Якщо цікаво, я вже майже три роки не їм ввечері і МЕНІ НЕ ХОЧЕТЬСЯ. Я вже настільки привчила свій організм до такого графіку, що він не голодний ввечері. І хоча я інколи засинаю з думками про смачний сніданок, в мене не буває зривів. Жодного. Ні на Новий рік, ні на день народження. Ніколи.

І наостанок, я нікого не змушую так харчуватися. Навпаки, я б не радила цього, тому що для вас це може не підходити і погіршити ваше самопочуття, а це вже не на краще.

Я просто хочу сказати, що ВСЕ В ВАШІЙ ГОЛОВІ. Ви здатні на все, всі перепони живуть тільки у вас і вони легко долаються. Потрібно слухати свій організм, він завжди знає як краще. Потрібно прислухатися до самопочуття, воно не збреше. І робити так, як ВАМ комфортно.

Всіх з Різдвом і дякую, що дочитали аж сюди. Kiss