суббота, 7 января 2017 г.

В чому магія Різдва? | Почему на Рождество нужно ехать к родителям

Мабуть, я подорослішала, тому що раніше для мене свята були тільки черговим приводом потусуватись з друзями до ранку... На жаль.

Але дівчинка підросла, і якщо в 18 років я поїхала з Рівного на дачу до луцьких друзів "побухать" (ой стидно навіть таке писати), то сьогодні я просунулася в рідному ліжечку, а з кухні доносився запах маминих сирників (завжди прошу їх приготувати, бо в неї вони найкращі)... Хоча...

Хоча насправді мій ранок почався з того, що маленька кицька Царапуха (її ім'я повністю їй відповідає :) скинула мамин подарунок на підлогу і він розбився :( А мені якраз снилося, що я живу в світі Гаррі Поттера, а Дамблдор роздавав вхідні білети на вечірку у вигляді двух гривень (не питайте, мені завжди сниться психодєл). Уявляєте, яким було моє розчарування, коли цей БАБАХ мене розбудив. Гаррі, я тебе все-одно люблю!

Той самий подаруночок ще ДО втручання киці
 

Але все-таки це Різдво і нічого не зіпсує мені настрій ❤️ Пахнюча кава, КУТЯ (куди ж без неї), і розмови про моє дитинство (мама дуже любить згадувати, які перли я видавала в стилі "дерева накрашені" - це дерева, покриті снігом). 

А це я маленька у мами на руцях :)
 

А ще у нас є традиція - ми ходимо в гості до моєї хресної і її мами (недалеко треба йти - вони живуть в сусідній квартирі :). А ще в них є вай фай, а в нас немає, а це аргумент! Хоча це аргумент в інші дні, а на Різдво я відкладаю телефон і ми розмовляємо про все на світі. А як я люблю смаколики від моєї хресної бабусі, сьогодні був наполеон (зранку можна :), бо вона в нас в минулому викладала на курсах кулінарії, що не страва - то пальчики оближеш! 

Святвечір із 12 стравами

Тому для себе я давно визначила, що магія Різдва - в сімейному затишку, коли тебе завжди чекають ВДОМА. Не ігноруйте це свято, порадуйте своїх батьків, а провести час з друзями ви зможете завжди. Зрозумійте той факт, що батьки не вічні, обійміть лишній раз маму і скажіть їй як ви її любите, - для вас дрібниця, а вона це не забуде.

З Різдвом всіх, хто це читає і давайте посміхатися частіше :)

Дякую всім, хто дочитав, я люблю вас <3