среда, 22 февраля 2017 г.

Shrovetide або Масляниця: рецепт найкращих в світі блінчіків :)

EN: Now in Ukraine we celebrate great week - Shrovetide. Actually, I really don't know do you have something like that in your country :) Okay, do you like pancakes? Yeap? Great! Pancakes looks like our ukrainian mlynci :) And now (from 20.02 to 26.02) we aaaaaall week congratulates each other with a week of mlynci... It's weird, I know, but we love it ^^ And here you can find a photos of my pancakes special for this holidays :*

I want it, baby ^^


UA: МАСЛЯНИЦЯ! Ураааааа! І пишучи це я навіть посміхаюся, а не сиджу із угрюмим лицем як при написанні "ахахаха". Так от... МАСЛЯНИЦЯ! Я сподіваюся, ти теж любиш це свято, тому що, блін, воно пов'язане з їжею, а ми, дєвочкі, за їжу готові заміж вийти (ну признайтесь в цьому хоча б собі:)

Я, наприклад, просто бєз ума від блінчіків (ну не звучить мені слово "млинці"), але при цьому я капец як не люблю наліснікі. Мабуть, це пов'язано з тим, що мама в дитинстві мені постійно робила наліснікі (тобто запихала в блінчікі творог з ізюмом) і я їх капец як переїла. А звичайних, без нічого, блінів вона мені ніколи не давала... А як відомо, якщо нам чогось не вистачало в дитинстві, ми хочемо цього більше і більше у дорослому житті (дядя Фрейд діло казав).

От і моя любов до блінчіків проснулася, коли я почала жити з сестрою і у нас з'явився суботній ритуал... Кожен початок вихідних ми святкували тим, що робили зранку смачнющі бліни із безподобною начинкою (сосіски, пекінська, грибочки, майонез) і то була моя любов. Потім я від сестри переїхала і ритуал пропав :( Але любов залишилася...

Насправді про Масляницю (знаю, знаю, що правильно Масляна), так от про Масляницю я вперше дізналася вже живучи в Києві (із якої планети я прилетіла, навіть не знаю). Зараз для мене не зробити бліни на Масляницу це себе не поважати, тому сьогодні я поважала себе цілий день. Наробила блінів на тиждень!

Якщо ти також жити не можеш без блінів на Масляницю, то залишаю тобі дуже крутий рецепт, по якому бліни завжди виходять безподобні (а начинку їм вже вибирай сама:)


Ну і щоб мені повірили, що я їх правда робила, ось вони, мої сьогоднішні красавци:

Без сердечок ніяк :)

Виявляється, зробити блінчик у формі серця дуже легко!

Але і без декору ніяк :)

Котяра весь час хотів стирити маршмелоу 

Весь час хотіла вже швидше їх з'їсти...

Тому робіть бліни і радуйте своїх близьких :)

RU: Мысли моего мужчины (я его даже спросила что он думает по поводу масленицы, на что он ответил): "Мне безразлично есть она или нет. Сделала мне блины сегодня, в которые замотала сосиски, мне достаточно. Снова я такой завтрак захочу не скоро, ибо мне, чтобы блины есть, особые праздники не нужны. А вот чай это да, чай это вечное! Долго, кстати, мне его еще ждать? Ты сказала, что когда допишешь, то сделаешь..."