среда, 15 февраля 2017 г.

UFW - what it is і з чим його їдять?

EN: If you think you a super-fashion-girl, you are wrong. At the Ukraine Fashion Week always a lot of "best of the best" girl and woman "i'm looks great in this leopard leggins". I know, it's horrible, but i'm tell the truth.

Also every, not, EVERY woman wants to be photographed by fashion photographer and special for it she put on THE BEST DRESS IN HER WARDROBE. And it looks like:

"Lady, you forgot about dress", - "Oh, not, It's the best I have", - "Okaaaaaaay" *facepalm*
I'm so sorry for the all photos down below, but YOU NEED TO SEE IT!

UA: Якщо ти вважаєш себе дєвушкой на стілє, то зараз я тебе розчарую, ти просто не була на Юкрейн Фешн Вік, де кожна вдягає НАЙКРАЩУ СУКНУ ЯКА В НЕЇ Є (а таких ясно - міліон), а потім одягає на себе ще шось "для епатажу" і так вона має прийти на собитіє века. 

Я не жартую, якщо ти подивишся на ці фотографії вище, то точно повіриш в те, що це так і є. Але це ж далеко не все, тому що такі "перли" там на кожному кроці. Правда трошки сумно, що до такого додумуються не тільки женщіни, а і "мужчіни" (беру в лапки, інакше просто не можу):

Главное, що він старався. Дуже довго шукав таку шубку.


А їй навіть старатись не довелось, вона ж просто створена для фешену! 


Тєма сісєк ну вообще не разкрита, шо за дела!


А тут тема чево-то другого не разкрита... Скажи, це бачу тільки я, чи ти теж?...


Зв'язок з космосом встановлено, можна вєщать!


А ці, я так розумію, після фешн віку зразу на "на 50 відтінків темніше"...


Коли мужчіна заставив вдягнути паранжу, а про інше нічого не казав.


Коли накрасила нігті на ногах під колір пальта і ТРЕБА Ж ЦЕ ВСІМ ПОКАЗАТЬ!


У нас тут Мальвіна загубилась, цирк случайно повз не проїжджав?...


Дамочко, скажіть будь ласка, десь роздають якусь наркоту?..


Ну і на кінець: якщо тобі соромно за те, що ти одягнув, але на фешн вік хочеться, - просто прикрий лице чим-небудь і так сайдьот!

От ви уявляєте як виживати після такого фешену, особливо, коли тобі його ще й треба фотографувати? Хоча ці фотографії не мого авторства, тому що цього року в мене не вийшло піти (грустьпічяльтоска), але я просто не могла ними не поділитися, ЦЕ Ж ТАКИЙ СКАРБ! 

А взагалі моєю метою цього посту було просто підняти вам настрій і показати як НЕ ТРЕБА ОДЯГАТИСЯ, в наступному сезоні так точно, бо хто його знає до чого мода дійде через рік :)

RU: Мысли моего мужчины: "Женщина, и ты вот это туда ходишь? Да ты же там затеряешься со своей посредственностью, тебя там не заметят и случайненько растопчут одним 15-тисантиметровым каблучком! Хотя они же могут и психику твою ранить. Ты насмотришься на этот "фешн" и после этого сама такой станешь, и что я делать буду? Разве что зарабатывать на тебе в цирке... Хм, а что, ид.... Лааааааадно, спакуха, просто поаккуратней там, как ни как, ты мне еще чаи должна делать".