среда, 8 марта 2017 г.

It's 8 March, baby! Це тільки наш день, дівулі!

EN: Today is International Woman Day and I want to share with you this video. Please, turn on a subtitles, because in this video a so important words, that need to hear every girl at this world... And call mom, say you love her, because it's most important woman in our life...

UA: Сьогодні жіночий день. Щоправда, я сьогодні поприбирала квартиру, поїхала міняти мужчині подарунок (тому що у нас вчора була річниця, а йому гаманець не сподобався), а ввечері ще й готувала штрудель. Але даааа, сьогодні жіночий день, канешно.

Сподіваюся, у вас цей день пройшов інакше, ніж в мене і ви отримали каву в ліжко (а не самі її приносили, як я). Сподіваюся, ви вже насолоджуєтесь чарівними тюльпанами і радієте новому подарунку від коханих мужчін. 

А я хочу, щоб в цей день ви згадали ще про одну людину - про свою мамочку. Тому що, як мені здається, немає в нашому житті важливішої жінки, ніж вона. І саме вона заслуговує найщиріші вітання і найпалкіші поцілунки. Подивіться це відео від моєї улюбленої блогера - Діани Глостер, тому що воно саме про те, що має відчувати кожна із нас в цей день:


І просто зараз... Закрий мій блог і подзвони мамі, вона чекає в будь яку секунду...