воскресенье, 30 апреля 2017 г.

InstaFest в Киеве: стоит ли это мероприятие своих денег

EN: Yesterday i visit the InstaFest at Kiev. And when i'm going there i guess 1 hour will be enough, but... But I stay there for 4 hour only due to one girl. Who?

Tanya Gubenko (insta - @tanya.gubenko). It's amazing girl, who tell us a looooot of very very useful information and if you look at her instagram you understand why. Yeap, right now, do it and i promise, you will smile all time during watching her profile:) Thank you, Tanya.
UA: Ох, яку ж подію я відвідала вчора. Просто мрія всіх інстаграмерів (є таке слово?) світу! Подія під назвою InstaFest - місце, де вчать, як зробити ваш аккаунт ідеальним. Принаймні вони так заявляють :)

MADE YOUR INSTAGRAM GREAT AGAIN - ось який слоган придумав Інстафест. Мабуть, вони серйозно налаштовані :)


Перше, про що гріх не згадати це бомбічний вид на місто. Коли я вийшла на терасу, я вже зрозуміла, що тільки заради цього варто було прийти ...
Але я то знаю, що вам не це цікаво читати. Вам цікаво, що корисного там розповідали для інстаграма. Багато чого. Але не все встигаєш почути.

Потрібно було вибирати - ти або слухаєш лекції, або йдеш на майстер-класи. І якщо я думала, що прийду, послухаю одну лекцію і звалю собі по тихому додому (ну не тусовчоний я чілавек), а в підсумку залишилася на 4 години заради одного майстер-класу. Заради якого?

Заради Тані Губенко (в інст - @ tanya.gubenko) і якщо вам це ім'я нічого не говорить, то просто зайдіть до неї в профіль і ви зрозумієте, чому її запросили спікером! Дівчина з приголомшливою енергетикою, дуже приємна і уважна, намагалася кожному пояснити (а слухали її чоловік 50 точно) і кожного почути.

Вона єдина розповідала саме те, заради чого я прийшла - як зробити свій Інста канхветкою. "Я б вам ще і про просування розповіла б, ось тільки мене вже виганяють", - сказала Таня, маючи на увазі, що час її виступу вийшов. А шкода, дивитися і слухати таку людину одне задоволення!Також цікаво було слухати Дашу Андрєєву (інста - @milaya_dashka). Вона знає все про те, як співпрацювати з лідерами думок, але мені-то це було не потрібно (зате я дізналася скільки за рекламу просять всякі "зірки" інстаграма). Але зараз у неї в інстаграме проходить набір на БЕЗКОШТОВНИЙ челендж - "Зроби свій інстаграм ідельним" - вам туди!

Про те, як це - бути лідером думок я дізналася від Ксюши Манекен (@ maneken007) і від Ілієвої Аліси (@ilievalisa). Виявляється, нелегка ця справа, треба ж вирішувати з якими брендами співпрацювати, а з якими ні, яку фотографію викладати, а яка не сподобається твоїм передплатникам. Ех, тяжко-тяжко. [сарказм]

Але в принципі більшість часу я провела, слухаючи Таню Губенко і періодично просячи різних людей мене сфотографувати. Ах, так, ще я каву пила. Кава там на четвірочку.

Піс енд лав, спіть по 8 годин, телефонуйте частіше мамі.

До речі, коштує це дійство мінімум 999 грн, ви би заплатили такі гроші?RU: Ох, какое же событие я посетила вчера. Просто мечта всех инстаграмеров (есть такое слово?) мира! Событие под названием InstaFest - место, где учат, как сделать ваш аккаунт идеальным. По крайней мере они так заявляют:)

MADE YOUR INSTAGRAM GREAT AGAIN - вот какой слоган придумал Инстафест. Видимо, они серьезно настроены :)

Первое, о чем грех не упомянуть это бомбический вид на город. Когда я вышла на террасу, я уже поняла, что только ради этого зрелища стоило придти...Но я то знаю, что вам не это интересно читать. Вам интересно, что полезного там рассказывали для инстаграма. Много чего. Но не все успеваешь услышать.

Нужно было выбирать - ты либо слушаешь лекции, либо идешь на мастер-классы. И если я думала, что прийду, послушаю одну лекцию и свалю себе по тихому домой (ну не тусовчоный я человек), а в итоге осталась на 4 часа ради одного мастер-класса. Ради какого?

Ради Тани Губенко (в инсте - @tanya.gubenko) и если вам это имя ничего не говорит, то просто зайдите к ней в профиль и вы поймете, почему ее пригласили спикером! Девушка с потрясающей энергетикой, очень приятная и внимательная, старалась каждому объяснить (а слушали ее человек 50 точно) и каждого услышать.

Она единсвенная рассказывала именно то, ради чего я пришла - как сделать свой инста конфеткой." Я бы вам еще и о продвижении рассказала бы, вот только меня уже выгоняют", - сказала Таня, имея ввиду, что время ее выступления вышло. А жаль, смотреть и слушать такого человека одно удовольствие!Также интересно было слушать Дашу Андрееву (инста - @milaya_dashka). Она знает все о том, как сотрудничать с лидерами мнений, но мне-то это было не нужно (зато я узнала сколько за рекламу просят всякие "звезды" инстаграма). Но сейчас у нее в инстаграме проходит набор на БЕСПЛАТНЫЙ челендж - "Сделай свой инстаграм идельным" - вам туда!

О том, как это - быть лидером мнений я узнала от Ксюши Манекен (@maneken007) и от Илиевой Алисы (@ilievalisa). Оказывается, нелегкое это дело, надо же решать с какими брендами сотрудничать, а с какими нет, какую фотографию выкладывать, а какая не понравится твоим подписчикам. А если твою страницу взломают, то это вообще апокалипсис! Эх, тяжко-тяжко. [сарказм]

Но в принципе большинство времени я провела, слушая Таню Губенко и периодически прося разных людей меня сфотографировать. Ах, да, еще я кофе пила. Кофе там на четверочку.

Пис енд лав, спите 8 часов, звоните чаще маме.

Кстати, стоит єто дейтсво от 999 грн, ві бі заплатили такие деньги?