воскресенье, 11 июня 2017 г.

День Франкофонії в Києві: для тих, хто НЕ любить Францію | French Day in Kyiv

EN: If you like French culture, you want visit a Day of France at your city, right? But not today.

I looooove French language and culture sooo much and always want visit something like that. Day of France at Kyiv. But when I come I was disappointment! Not French music, not French culture, even not French macaroons! Only Ukrainian's brands and food. It's so sad to me, but I don't recommended you visit this place (Kyiv, 3 Kostelna str).

Вирішила одягти плаття в французському стилі, ага :)


UA: Сьогодні Вікторія Дмитрівна (це я, приємно познайомитись), вирішила відвідати День Франкофонії в Києві на вулиці Костьольній, яка одразу біля Майдану Незалежності... Повинна одразу сказати, що це не день Франківська, а день Франції, який влаштовує заклад "Tres Francais" на тій же вулиці під номером 3.

Відсилочка в минуле. Я вчила французьку мову в школі АЖ три роки і це мені дало АЖ те, що я знаю як привітатися і знаю як буде слово "імпресіонізм" (ми текст про нього вчили). Більше нічого не знаю. Але французька мова завжди була для мене найгарнішою в світі (вибачте ті, хто закоханий в українську, але моє сердце належить їй)... І хоча я ніколи не була в Франції (не хочу на один день, хочу на довго), але їхня культура і стиль життя ну дууууже мені імпонує. Ви маєте це знати, тому що...

Тому що саме через це я безмежно хотіла попасти на таку французьку тусовочку в Києві. Попала.

День Франкофонії


Приїхала я туди і з першої хвилини трошки шокувалася. Там. Не. Було. Нічого. Французького. Якщо не враховувати Ейфелевої башеньки біля цього закладу, то все інше нагадувало копію Андріївського спуску.

Купа українських брендів, які намагаються щось втюхати. Сцена, на якій співають англійські (!) пісні. І навіть ніяких тобі макарунів, я вже мовчу про французьку каву...

Скажете я зажралася? Ну а з якою метою людина іде на День Франції? Щоб браслетик зі шкіри купити? Чи нову кофточку від українського бренду? Для цього є Всі.Свої, а на Дні Франкофонії подавайте мені, будь ласочка, Францію!

Тому на превеликий жаль, я хочу сказати НЕ ХОДІТЬ ТУДИ. В Києві є багато інших прикольних заходів в неділю, щоб витратити свій час. А туди не треба :)

Оревуар, і мерсі, що дочитали :)

Самое красивое, что там было - это графити

RU:
Сегодня Виктория Дмитриевна (это я, приятно познакомиться), решила посетить День Франкофонии в Киеве на улице Костельной, которая сразу возле Майдана Независимости ... Должна сказать, что это не день Франковска, а день Франции, устраивает его заведение "Tres Francais" на той же улице под номером 3.

Отсылочка в прошлое. Я учила французский язык в школе АЖ три года и это мне дало АЖ то, что я знаю как поздороваться и знаю как будет слово "импрессионизм" (мы текст о нем учили). Больше ничего не знаю. Но французский язык всегда был для меня самый красивый в мире (простите те, кто влюблен в другой, но мое сердце принадлежит ей)... И хотя я никогда не была во Франции (не хочу на один день, хочу на долго), но их культура и стиль жизни мне ооочень мне импонирует. Вы должны это знать, потому что ...

Потому что именно поэтому я безумно хотела попасть на такую ​​французскую тусовочку в Киеве. Попала.

День Франкофонии


Приехала я туда и с первой минуты немножко шокировалась. ТАМ. НЕ. БЫЛО. НИЧЕГО. ФРАНЦУЗСКОГО. Если не учитывать Эйфелевую башеньку у этого заведения, то все остальное напоминало копию Андреевского спуска.

Куча украинских брендов, которые пытаются что-то втюхать. Сцена, на которой поют английские (!) песни. И даже никаких тебе макарунов, я уже молчу о французском кофе ...


Скажете я зажралась? Ну а с какой целью человек идет на День Франции? Чтобы браслетик из кожи купить? Или новую кофточку от украинского бренда? Для этого есть Все.Свои, а на Дне Франкофонии подавайте мне, пожалуйста, Францию!

Оревуар, и мерси, что дочитали :)

Большой брат следит за тобой