пятница, 23 июня 2017 г.

Кураж-Базар: коли можна і відірватись, і добру справу зробити | Good place in Kyiv

EN: Last weekend I visit a Kurazh-Bazar. Very strange name, but it mean that you can have a rest there and buy a new clothes too. Besides, last time all money from tickets goes to charity, and i love it so much.

There you can listen a music, buy a good coffee and really tasty food, relax or buy a new clothes. Also last weekend be a lot of places for children with special needs. And I think it;s the most important thing. It;s really must visit in Kyiv - 1 Belomorskaya str.


UA: Як ви вже прочитали, розмова піде про Кураж Базар. Зараз це нашумівша штука, але багато хто не знає що це і з чим його їдять. Я, в свою чергу, розповім вам про не простий, а золотий Кураж-Базар, тому що на минуоих вихідних організатори збирали кошти для діток з особливостями розвитку. І для мене було честю бути частиною цього заходу.

Чесно, я не перебільшую, саме честю. Адже коли ти розумієш, що всі ці люди і ці виконавці на сцені (а я таки застала одних), прийшли сюди не просто покуражитися, а і допомогти дітям, то хочеться вірити, що наш світ ще можна врятувати.

Шось я в дєбрі залізла. Про Кураж-Базар.


Перед тим як ідти туди, потрібно ретельно переглянути програму і вибрати коли саме хочеш потусуватися і що побачити. Я вибрала, але в цей час не пішла (як обичьно, дєла). Я дуже хотіла попасти на грузинський гурт MGZAVREBI, але вони були ввечері. Я засмутилася.

Але уявіть собі, по приходу на Кураж ми взяли собі по каві (як же ж без неї) і вирішили відпочити біля сцени. Там якась група довго настраювала інструменти, і це заважало нам чути один одного. Аж бісило. І тут я чую грузинську мову від них і така "В смииииислє?!". Це ж як мало повезти в цьому житті, щоб попасти до сцени саме в той час, коли вони репетирували. Карочє, я везунчик.Окрім крутих концертів там було багато развлєкаловок для дітей, включаючи тих, у кого є особливості розвитку. Ми туди не ходили, бо ми не діти, але коли я подивилася це відео, то навіть пожалкувала. До сліз і до мурашок, чесне слово.

Їстественно, там можна було купити багато одягу. А це моя хвороба, хто знає мене, той підтвердить. Саме тому я спеціально не брала багато грошей, а то протринькала б їх там всі. Інфа сотка.
І все-таки, недивлячись на те, що нічого особливого я там не робила, я реально кайфанула. Кайфанула від атмосфери, від непекучого сонця, від смачнючої кави і такої прекрасної музики. 

Кайфанула від того, що недалеко танцювала мама із своїми трьохрічними малими, а хлопчик із дівчинкою сварилися хто сяде на цей полосатий стілець. Кайфанула від рожевого піаніно, яке стояло при вході і якраз коли я проходила, якась дівчинка вирішила заграти. Кайфанула від того, що у нас в Києві є проекти, які націлені не тільки на заробіток грошей, а і на допомогу іншим. От від цього реально кайфанула.RU: Как вы уже прочитали, разговор пойдет о Кураж-Базаре. Сейчас это нашумевшая штука, но многие не знают что это и с чем его едят. Я, в свою очередь, расскажу вам о не простом, а золотом Кураж-Базар, так как на прошлых выходных организаторы собирали средства для детей с особенностями развития. И для меня было честью быть частью этого мероприятия.

Честно, я не преувеличиваю, именно честью. Ведь когда ты понимаешь, что все эти люди и эти исполнители на сцене (а я таки застала одних), пришли сюда не просто покуражиться, а и помочь детям, то хочется верить, что наш мир еще можно спасти.

Что-то я в дебри залезла. О Кураж-Базаре.Перед тем как идти туда, нужно тщательно пересмотреть программу и выбрать когда именно хочешь потусоваться и все увидеть. Я выбрала, но в это время не пошла (как обично, дела). Я очень хотела попасть на грузинскую группу MGZAVREBI, но они были вечером. Я расстроилась.

Но представьте себе, по приходу на Кураж мы взяли себе по кофе (как же ж без него) и решили отдохнуть у сцены. Там какая-то группа долго настраивала инструменты, и это мешало нам слышать друг друга. Аж бесило. И тут я слышу грузинский язык от них и такая "В смыыыыыыысле ?!". Это же как должо было повезти в этой жизни, чтобы попасть к сцене именно в то время, когда они репетировали. Кароче, я везунчик.Кроме крутых концертов там было много развлекаловок для детей, включая тех, у кого есть особенности развития. Мы туда не ходили, потому что мы не дети, но когда я посмотрела это видео, то даже пожалела. До слез и до мурашек, честное слово.

Естественно, там можно было купить много одежды. А это моя болезнь, кто знает меня, тот подтвердит. Именно поэтому я специально не брала много денег, а то протрынькала бы их там все. Инфа сотка.


И все же, несмотря на то, что ничего особенного я там не делала, я реально кайфанула. Кайфанула от атмосферы, от нежаркого солнца, от вкуснейшие кофе и такой прекрасной музыки.

Кайфанула от того, что недалеко танцевала мама со своими трехлетними малыми, а мальчик с девочкой ссорились кто сядет на этот полосатый стул. Кайфанула от розового пианино, которое стояло у входа и как раз когда я проходила, какая девочка решила сыграть. Кайфанула от того, что у нас в Киеве есть проекты, которые нацелены не только на заработок денег, а и на помощь другим. Вот от этого реально кайфанула.