вторник, 11 июля 2017 г.

В тебе не Всі.Свої вдома? Тоді ми йдемо до вас :) | Vsi.Svoi at Kyiv

EN: Last weekend I visited a exhibition about interior - Vsi.Svoi. I was there once, at fall, and now I was impressed again. At summer we can sit at terrace and enjoy beautyfull view. You can do it with us, welcome:

UA: Якщо ви перейшли сюди з мого інста, то ви вже знаєте, що минулих вихідних я була на Всі.Свої Дім та Декор. І вірте чи ні, але є деякі відмінності між минулим разом, коли я була осінню, і цим.

Але спочатку, загляніть сюди, щоб зрозуміти що це взагалі за штука така - Всі.Свої і з чим її їдять :) Ітак, відвідини Всі.Свої на Десятинній 12 літом, мають свої плюси:

  1. Їстественно, це погода. Коли на вулиці овер 20 градусів, ви можете взяти собі каву/коктейль/вінішко (потрібне підкреслити) і закинувши ноги, насолоджуватися виглядом на Дніпро. Ну хіба це не головний плюс?
  2. Літом люди більш схильні до того, щоб змінювати щось в своєму житті. Включно з інтер'єром. Наведи порядок у своїй голові (читати як оселі).
  3. Розпродажі. Якщо озирнутися навколо, то кругом можна побачити слово SALE. Хоча, скажу чесно, на Всі.Свої сейлів не було. Але, як не дивно, турка для кави, яку я запримітила собі минулого разу, в цей раз коштувала на 50 грн дешевше. Совпадєніє? Не думаю:)
  4. Не мільйон людей і ніхто не штовхається, тому що всі не в Києві. А повірте, для інтровертів це велииииикий плюс! Там, де багато людей немає Віки, там де немає людей Віка тут як тут (якщо що, Віка це я :)
  5. Ви не носите з собою по трьом поверхам пальто! Просто тому, що у вас його немає, літо ж на вулиці:) А це означає, що можна робити все, описане в пункті 1.
Звичайно, літом все стає трохи впадло, навіть читати, тому закінчуватиму свої пункти і я (мені ж теж впадло багато писати:). І просто скажу: До зустрічі на Всі.Свої!RU: Если вы перешли сюда с моего инста, то вы уже знаете, в минувшие выходные я была на Все.Свои Дом и Декор. И верьте или нет, но есть некоторые различия между прошлым разом, когда я была осенью, и этим.

Но сначала, загляните сюда, чтобы понять что это вообще за штука такая - Все.Свои и с чем ее едят :)Итак, посещение Все.Свои на Десятинной 12 летом, имеют свои плюсы:
  1. Естественно, это погода. Когда на улице овер 20 градусов, вы можете взять себе кофе / коктейль / винишко (нужное подчеркнуть) и закинув ноги, наслаждаться видом на Днепр. Ну разве это не главный плюс?
  2. Летом люди более склонны к тому, чтобы менять что-то в своей жизни. Включая интерьер. Наведи порядок в своей голове (читать как в доме).
  3. Распродажи. Если оглянуться вокруг, то кругом можно увидеть слово SALE. Хотя, скажу честно, на Все.Свои сейлов не было. Но, как ни странно, турка для кофе, которую я заметила себе в прошлый раз, в этот раз стоила на 50 грн дешевле. Совпадение? Не думаю :)
  4. Не миллион людей и никто не толкается, потому что все не в Киеве. А поверьте, для интровертов это велииииикий плюс! Там, где много людей нет Вики, там где нет людей Вика тут как тут (если что, Вика это я :)
  5. Вы не носите с собой по трем этажам пальто! Просто потому, что у вас его нет, лето же на улице :) А это значит, что можно делать все, описанное в пункте 1.
Конечно, летом все становится немного впадло, даже читать, потому буду заканчивать свои пункты и я (мне ведь тоже впадло много писать :). И просто скажу: До встречи на Все.Свои!