понедельник, 18 сентября 2017 г.

Привіт, щоденник | Hello, Diary

Здається, так ми починали вести щоденник в школі?..

"Привіт, щоденник. Сьогодні в школі Рома/Саша/Макс подивився на мене і я подивилася на нього...." Ну приблизно якось так:)

А так як зараз вересень і мене капец як накриває ностальгія за школою, я подумала "Чому б мені не вести щоденник, але в публічному форматі?". Звичайно, я розумітиму, що це може прочитати будь-хто і він не буде таким таємним і на замочку, яким був колись. Але він буде моїми думками і тим, чим я хочу ділитися на данний момент.

Отже, привіт, щоденник.

Сьогодні понеділок. І знаєш, я не відчуваю, що понеділок - це якийсь жах і горе. Плюси цього - моя робота на дому, без необхідності ходити в офіс. Пройшов вже рік, а я досі вдячна своєму начальнику за те, що він мені це дозволив (хоча, мабуть, я і маю бути вдячна:)

В цей понеділок я просто сиджу вдома. Хоча ні, я ще й працюю, сидячи вдома. Виставляю на наш рідний сайт FaceNews.ua від 10 відео в день. Добре, що я не сама їх монтую, бо так я би точно не справилася... І знаєте, що я дивлюсь час від часу? Мастер-Шеф!

Колись не розуміла, як люди можуть дивитися цю передачу. А потім як глянула "Мастер-Шеф Діти", так і підсіла на неї. Зараз дивлюсь новорічний випуск. І ця атмосфера... Гірлянди, кульки, усміхненні обличчя, - одразу захотілося, щоб вже був грудень і випав метр снігу (коли вже буде сніг в Києві на Новий рік?). 

Чесне слово, за вікном +25, літо в вересні, а я мрію про сніг і Новий рік. Коли брала сьогодні каву, мені бариста сказала "Мені було мало літа, я хочу ще", а я так ввічливо промовчала, подумавши "А можна мені вже зиму?"...